E-Commerce

Chcesz stworzyć sklep internetowy, który umożliwi Ci sprzedaż dowolnych produktów w internecie?  Wykonamy, skonfigurujemy i wdrożymy sklep internetowy zgodny z wytycznymi i aktualnymi standardami, podepniemy popularne systemy płatności. Nasze sklepy tworzymy oparciu o bezpłatną platformę WooCommerce dla WordPress. Płacisz tylko za sklep, nie za system CMS.

Jak tworzymy sklepy internetowe?

Nasze sklepy internetowe tworzymy korzystając z platformy WordPress (opensource) wzbogaconej o moduł WooCommerce. Skorzystanie darmowego, nieustannie ulepszanego środowiska gwarantuje stabilne działanie sklepu i minimalizuje koszty rozbudowy (płacisz tylko za sklep, nie za system CMS). Ogromną zaletą jest wygodny panel administracyjny, który pozwala wygodnie zarządzać sklepem, a liczne moduły i dodatki dają praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

 Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat umożliwia zaoferowanie sklepów internetowych na wysokim poziomie. Elastyczność platformy, z której korzystamy tworząc realizacje pozwala na precyzyjne dostosowanie sklepu internetowego do indywidualnych potrzeb danego biznesu. Dodatkowa możliwość stosowania wtyczek i modułów daje wręcz nieograniczone możliwości rozbudowy o kolejne funkcjonalności.

Warto nam zaufać

 Mieliśmy przyjemność tworzyć dla Klientów rodzimych, jak i zagranicznych, o zasięgu europejskim. Podczas tworzenia skupiamy się na dogłębnej analizie potrzeb, a tworzone przez nas produkty są skuteczne i użyteczne. To przemawia za wyborem naszej firmy.

Dbamy o szczegóły

Każdy sklep internetowy jest indywidualnie dopasowywany do Twoich potrzeb. Budując funkcjonalny sklep, pamiętamy o potrzebach potencjalnych kupujących - a ma to ogromny wpływ na pozytywny odbiór prowadzonej działalności.

Optymalizacja i SEO

Nasze sklepy internetowe są właściwie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz jakże popularnych dziś urządzeń mobilnych (smartfony, tablety).

Co zyskujesz?

Responsywny sklep internetowy

Zyskujesz profesjonalny sklep internetowy dostosowany również do ekranów urządzeń mobilnych.

Optymalizację SEO

Nasze strony są wstępnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Dodatkowe zabezpieczenia

Dokładamy starań, aby nasze strony internetowe były maksymalnie bezpieczne.

Instrukcję obsługi

Instrukcja obsługi panelu w polskiej wersji językowej.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem i poprzez email. Szybko reagujemy na zgłoszenia.

Dalszą współpracę

Po wdrożeniu projektu jesteśmy otwarci na dalszą współpracę w celu choćby rozwoju strony internetowej.