Opieka nad stronami internetowymi

Posiadasz stronę internetową, a brakuje Ci czasu na zarządzanie nią i wolisz zająć się pracą właściwą? Zdaj się na nasz profesjonalizm - zadbamy o Twoją stronę internetową, zajmiemy się aktualizacjami platformy, modułów i usuwaniem ewentualnych błędów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Twojej stronie osiągnąć sukces.

Na czym polega opieka nad stroną www?

W ramach usługi administracji i opieki nad stroną internetową zapewniamy prawidłowe funkcjonowanie strony www, dając Tobie czas, aby zająć się właściwą pracą.

Co nas wyróżnia?

Gwarancja działania

 Fachowe i rzetelne administrowanie stroną internetową zapewnia możliwość realizacji objętych celów biznesowych i gwarantuje niezawodne działanie zarówno strony będącej zwartą wizytówką, jak i rozbudowanego serwisu.

Aktualizacja treści

 Bardzo istotne jest, aby strona internetowa przedstawiała aktualny stan oferty, oraz aby wszelkie informacje na niej były na czasie. Dla odbiorcy jest to sygnał, że oglądana witryna www jest wiarygodna. Dla osoby nie posiadającej doświadczenia wprowadzanie zmian na stronie może okazać się skomplikowane i czasochłonne. Dlatego sugerujemy skorzystanie z naszych usług.

Priorytetowe realizacje

Klienci z aktywną umową na Opiekę nad stroną internetową realizowanie są w sposób priorytetowy. Dzięki temu wszelkie zmiany nanoszone są na stronę internetową możliwie szybko i sprawnie.

Hosting

Dla Klientów oferujemy przestrzeń dyskową na nowoczesnym serwerze, gdzie osadzona zostanie strona internetowa. Dobrze dobrany hosting sprawi, że skrypty realizowaną będą błyskawicznie, a strona będzie ładować się możliwie szybko.

Co zyskujesz?

Poprawność działania

Czuwanie nad poprawnością działania i niezawodnością strony internetowej.

Szybka reakcja

Szybkie rozwiązywanie problemów - zazwyczaj w ciągu jednej doby

Aktualizacja platformy

Regularnie aktualizujemy platformę WordPress do najnowszej wersji.

Aktualizacja modułów

Dbamy o aktualność modułów, aby zachować prawidłowe działanie i zminimalizować ryzyko włamań.

Kopie bezpieczeństwa

Regularne wykonywanie kopii zapasowych (tzw. backup)

Priorytetowa realizacja zdań

Realizacje zadań dla Klientów z Opieką realizujemy w sposób priorytetowy.