Jak tworzymy strony www?

Nasze realizacje opieramy o popularną i darmową platformę WordPress (opensource). Skorzystanie z nieustannie rozwijanego środowiska daje gwarancję stabilnego działania strony i minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów. Ogromną zaletą wynikającą ze skorzystania z WordPress są nie tylko liczne moduły, ale przede wszystkim intuicyjny panel administracyjny, który pozwala dokonywać zmian nawet średnio-zaawansowanym użytkownikom. Platforma o zasięgu globalnym to także korzyść finansowa - strona utworzona na WordPress jest znacznie tańsza w rozwoju w stosunku do rozwiązań dedykowanych.

Co nas wyróżnia?

Przemyślany projekt

 Przygotowując się do tworzenia nowego projektu najpierw zapoznajemy się z jego charakterem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio rozplanowane elementy strony wpływają na komfort przeglądania.

Przejrzystość i czytelność stron

 Ważne, aby umożliwić odbiorcy dotarcie do poszukiwanej treści w możliwie najkrótszym czasie, a umożliwić to może tylko dobrze rozplanowana strona.

Łatwość obsługi

Chcemy, aby każda z realizacji odznaczała się prostotą i intuicyjnością obsługi - tak, aby osoba odwiedzająca witrynę nie musiała się zastanawiać, gdzie teraz kliknąć i co zrobić, aby dotrzeć do pożądanej informacji.

Terminowość realizacji projektów

Dbamy nie tylko o estetykę naszej pracy, ale również dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane projekty stron www zostały wykonane w optymalnym czasie.

Co zyskujesz?

Responsywną stronę internetową

Zyskujesz profesjonalną stronę internetową dostosowaną również do ekranów urządzeń mobilnych.

Optymalizację SEO

Nasze strony są wstępnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

Dodatkowe zabezpieczenia

Dokładamy starań, aby nasze strony internetowe były maksymalnie bezpieczne.

Instrukcję obsługi

Instrukcja obsługi panelu w polskiej wersji językowej.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem i poprzez email. Szybko reagujemy na zgłoszenia.

Dalszą współpracę

Po wdrożeniu projektu jesteśmy otwarci na dalszą współpracę w celu choćby rozwoju strony internetowej.