WebFix to Agencja Interaktywna zajmująca się kreowaniem oraz udoskonalaniem wizerunku polskich jak i zagranicznych przedsiębiorstw. Naszymi głównymi produktami są nowoczesne strony internetowe oraz drukowane materiały reklamowe. Bogate portfolio znaczących firm przemawia za wyborem naszej agencji.

Nasz cel

Naszym głównym celem jest kreowanie wizerunku firm zarówno w świecie wirtualnym (strony internetowe, media społecznościowe), jak i realnym (wizytówki, ulotki, foldery, etc.).

Dobry kontakt

Cechą, która wyróżnia agencję interaktywną WebFix jest umiejętność opisywania rzeczy skomplikowanych w prosty i zrozumiały sposób. Pomaga nam to w codziennej pracy ponieważ uważamy, że wzajemne zrozumienie jest podstawą sukcesu.

Współpraca

Relacje z klientami opieramy na ścisłej współpracy i indywidualnym podejściu, starając się zrozumieć specyfikę każdej branży i dostosować do niej odpowiednie rozwiązania technologiczne i marketingowe.

Kompleksowość

Z najwyższą dbałością oraz w sposób kompleksowy obsługujemy Klientów krajowych i zagranicznych. Angażujemy się, słuchamy, doradzamy, proponujemy optymalne rozwiązania.