O firmie

Strona główna » O firmie

Poznajmy się

Tworzymy strony www na platformie WordPress

WebFix to firma specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów internetowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom zbudować i wzmocnić swoją obecność w sieci. Działamy nie tylko na terenie miasta Opole, ale także realizujemy projekty na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko projektowanie i tworzenie stron internetowych i sklepów internetowych, ale również hosting i domeny, certyfikaty SSL oraz usługa Opieki nad stronami www. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług oraz szybki czas reakcji na wszelkie zgłoszenia.

Oferujemy również pomoc w pozycjonowaniu stron internetowych oraz w kampaniach reklamowych w Google Ads. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, dlatego też wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i preferencjom.

Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i zawsze dążymy do zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Jeśli potrzebujesz pomocy w zbudowaniu swojej obecności w sieci, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci osiągnąć sukces w internecie!

Know How

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie tworzenia i optymalizacji stron www, którą zdobyliśmy na przestrzeni lat.

Doświadczenie

Liczne, zrealizowane projekty pozwalając nam oferować produkty najwyższej jakości.

Opieka

Dbamy o strony naszych Klientów także po wdrożeniu projektu oferując usługę opieki, w ramach której rozbudowujemy i modernizujemy strony.

Dobry kontakt

Stawiamy na dobry kontakt z naszymi Klientami, bo wiemy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać zadowalający efekt.

Nasza misja to wspieranie biznesów i organizacji w osiąganiu sukcesów online.

Wierzymy, że odpowiednio zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa może być kluczowym narzędziem w osiąganiu celów i zwiększaniu widoczności online.
CEO

Referencje

Wybrane rekomendacje zadowolonych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność wykonać usługi.

Opinie Klientów

Zamienimy Twój pomysł w rzeczywistość

Skontaktuj się z nami już dziś! Razem możemy stworzyć stronę internetową, która przekroczy Twoje oczekiwania i pomoże Ci osiągnąć sukces online.