Co muszę posiadać, aby mieć stronę www?

Strona główna » Blog » Co muszę posiadać, aby mieć stronę www?

Podstawowym zadaniem, które należy wykonać, zanim podejmiemy się zlecenia wykonania strony www jest określenie potrzeb, czyli tego, co chcemy przedstawić na stronie oraz zebrania w jedną całość materiałów (tzw. contentu). Dobrze, żeby treści były wyważone, aby nie było ich ani zbyt wiele, ani zbyt mało. Warto przygotować również materiały graficzne (logotyp oraz zdjęcia).

Kolejnym ważnym aspektem jest dobór domeny, czyli adresu, pod którym dostępna będzie strona www. Dobrze, aby przedstawiała ona nazwę firmy lub opisywała profil działalności (słowa klucze). Warto zdać się na nas – nasze doświadczenie pomoże dobrać właściwą kombinację wraz z właściwym i pasującym rozszerzeniem (.pl, .com.pl, .eu, etc).

Szalenie istotne na działanie strony internetowej, w tym na widoczność w google, prędkość ładowania ma wybranie odpowiedniego serwera. To on jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie i dostępność strony 24h/dobę. Posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i pewne rozwiązania. Zalecamy zdać się na nas.

Po wdrożeniu strony proponujemy zdać się na profesjonalistów, którzy zadbają, żeby strona działała prawidłowo i była regularnie aktualizowana. Posiadamy w swojej ofercie usługę, która odciąży właściciela.

Skorzystaj z naszych usług, a zajmiemy się wszystkim od A do Z!